B32620A6153K000
EPCOSEPCOS
B32620A6153K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32620A6153K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: B32620A6153K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32620A6153K000
Tau Wae B32620A6153K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 209185 pcs Pepa Raraunga B32620A6153K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Raupapa B32620
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32620A6153K
B32620A6153K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.015µF