B32620A5104J189
EPCOSEPCOS
B32620A5104J189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32620A5104J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32620A5104J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32620A5104J189
Tau Wae B32620A5104J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271888 pcs Pepa Raraunga B32620A5104J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 90V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Raupapa B32620
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono High Pulse, DV/DT