B32620A4332J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32620A4332J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32620A4332J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32620A4332J289
Tau Wae B32620A4332J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233369 pcs Pepa Raraunga B32620A4332J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32620 Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 3300pF