B32620A0332J289
EPCOSEPCOS
B32620A0332J289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32620A0332J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32620A0332J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32620A0332J289
Tau Wae B32620A0332J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 283188 pcs Pepa Raraunga B32620A0332J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Raupapa B32620
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32620A 332J289
B32620A332J289
B32620A332J289-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial Te kaha 3300pF