B32612A1103J008
EPCOSEPCOS
B32612A1103J008 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32612A1103J008
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32612A1103J008.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32612A1103J008
Tau Wae B32612A1103J008 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 302096 pcs Pepa Raraunga B32612A1103J008.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1600V (1.6kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Raupapa B32612
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-3556
B32612A1103J 8
B32612A1103J8
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Te kaha 10000pF