B32572A3684J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32572A3684J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32572A3684J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32572A3684J000
Tau Wae B32572A3684J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94620 pcs Pepa Raraunga B32572A3684J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.276" W (16.50mm x 7.00mm) Raupapa SilverCap™ B32572
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32572A3684J
B32572A3684J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 0.68µF