B32563J6155K000
Hua Hua
Tau Wae: B32563J6155K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32563J6155K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32563J6155K000
Tau Wae B32563J6155K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85898 pcs Pepa Raraunga B32563J6155K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.945" L x 0.406" W (24.00mm x 10.30mm) Raupapa SilverCap™ B32563
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32563J6155K
B32563J6155K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.20mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 1.5µF