B32562J6105J189
Hua Hua
Tau Wae: B32562J6105J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 5% 400VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32562J6105J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32562J6105J189
Tau Wae B32562J6105J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 5% 400VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113622 pcs Pepa Raraunga B32562J6105J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa SilverCap™ B32562 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-DIP
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 1µF