B32562H3225J000
Hua Hua
Tau Wae: B32562H3225J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32562H3225J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32562H3225J000
Tau Wae B32562H3225J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83703 pcs Pepa Raraunga B32562H3225J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.650" L x 0.421" W (16.50mm x 10.70mm) Raupapa SilverCap™ B32562
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32562H3225J
B32562H3225J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.504" (12.80mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 2.2µF