B32561J8473K000
Hua Hua
Tau Wae: B32561J8473K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32561J8473K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32561J8473K000
Tau Wae B32561J8473K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156100 pcs Pepa Raraunga B32561J8473K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 350V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.433" L x 0.209" W (11.00mm x 5.30mm) Raupapa SilverCap™ B32561
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32561J8473K
B32561J8473K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 350V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 0.047µF