B32561J6224J000
EPCOSEPCOS
B32561J6224J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32561J6224J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32561J6224J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32561J6224J000
Tau Wae B32561J6224J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 289751 pcs Pepa Raraunga B32561J6224J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.453" L x 0.260" W (11.50mm x 6.60mm) Raupapa SilverCap™ B32561
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32561J6224J
B32561J6224J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 0.22µF