B32560J6332J289
EPCOSEPCOS
B32560J6332J289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32560J6332J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 400VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32560J6332J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32560J6332J289
Tau Wae B32560J6332J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 400VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 837416 pcs Pepa Raraunga B32560J6332J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Raupapa SilverCap™ B32560
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case 2-DIP Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
Te kaha 3300pF Nga tono General Purpose