B32560J6102J000
EPCOSEPCOS
B32560J6102J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32560J6102J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1000PF 5% 400VDC 2DIP
Ngā Rauemi: B32560J6102J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32560J6102J000
Tau Wae B32560J6102J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1000PF 5% 400VDC 2DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 780775 pcs Pepa Raraunga B32560J6102J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm) Raupapa SilverCap™ B32560
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2-DIP Ētahi Ingoa B32560J6102J
B32560J6102J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Te kaha 1000pF