B32559C8332K000
EPCOSEPCOS
B32559C8332K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32559C8332K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: B32559C8332K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32559C8332K000
Tau Wae B32559C8332K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 466567 pcs Pepa Raraunga B32559C8332K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 400V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm) Raupapa B32559
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-2898
B32559C8332K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial Te kaha 3300pF