B32559C1563K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32559C1563K289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: B32559C1563K289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
18000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32559C1563K289
Tau Wae B32559C1563K289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1209669 pcs Pepa Raraunga B32559C1563K289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Raupapa B32559
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-2829
495-2829-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial Te kaha 0.056µF