B32529D5335J000
EPCOSEPCOS
B32529D5335J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32529D5335J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32529D5335J000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32529D5335J000
Tau Wae B32529D5335J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4920 pcs Pepa Raraunga B32529D5335J000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 32V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) Raupapa B32529
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-1090
B32529D5335J
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 32V 50V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Te kaha 3.3µF