B32529C1563J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32529C1563J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: B32529C1563J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
11200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32529C1563J189
Tau Wae B32529C1563J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 971194 pcs Pepa Raraunga B32529C1563J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32529 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.056µF