B32529C1153M289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32529C1153M289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: B32529C1153M289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32529C1153M289
Tau Wae B32529C1153M289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1359405 pcs Pepa Raraunga B32529C1153M289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Raupapa B32529
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.015µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression