B32529C0563J289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32529C0563J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32529C0563J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32529C0563J289
Tau Wae B32529C0563J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1071960 pcs Pepa Raraunga B32529C0563J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32529 Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32529C 563J289
B32529C563J289
B32529C563J289-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 0.056µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression