B32526T3226K000
EPCOSEPCOS
B32526T3226K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32526T3226K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 22UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32526T3226K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32526T3226K000
Tau Wae B32526T3226K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 22UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13431 pcs Pepa Raraunga B32526T3226K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Raupapa B32526
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-4551
B32526T3226K
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) Radial
Te kaha 22µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression