B32524Q8225M000
Hua Hua
Tau Wae: B32524Q8225M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32524Q8225M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32524Q8225M000
Tau Wae B32524Q8225M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 20% 630VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41064 pcs Pepa Raraunga B32524Q8225M000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.240" L x 0.827" W (31.50mm x 21.00mm) Raupapa B32524
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32524Q8225M
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 38 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.220" (31.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression