B32523Q6684K000
EPCOSEPCOS
B32523Q6684K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32523Q6684K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: B32523Q6684K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32523Q6684K000
Tau Wae B32523Q6684K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129041 pcs Pepa Raraunga B32523Q6684K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Raupapa B32523
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32523Q6684K
B32523Q6684K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 0.68µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression