B32523Q3185K000
EPCOSEPCOS
B32523Q3185K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32523Q3185K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32523Q3185K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32523Q3185K000
Tau Wae B32523Q3185K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86031 pcs Pepa Raraunga B32523Q3185K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 160V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32523 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32523Q3185K
B32523Q3185K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial Te kaha 1.8µF