B32522Q8473K189
EPCOSEPCOS
B32522Q8473K189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32522Q8473K189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Ngā Rauemi: B32522Q8473K189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32522Q8473K189
Tau Wae B32522Q8473K189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 242546 pcs Pepa Raraunga B32522Q8473K189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 630V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32522 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression