B32522N6224K000
EPCOSEPCOS
B32522N6224K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32522N6224K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
Ngā Rauemi: B32522N6224K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32522N6224K000
Tau Wae B32522N6224K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191167 pcs Pepa Raraunga B32522N6224K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 450V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Raupapa B32522
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-76811
B32522N6224K
B32522N6224K-ND
B32522N6224K000-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression