B32521C6104J189
EPCOSEPCOS
B32521C6104J189 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32521C6104J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32521C6104J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32521C6104J189
Tau Wae B32521C6104J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 319370 pcs Pepa Raraunga B32521C6104J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32521 Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.1µF