B32521C0225J289
EPCOSEPCOS
B32521C0225J289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32521C0225J289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32521C0225J289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3320 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32521C0225J289
Tau Wae B32521C0225J289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2.2UF 5% 63VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119212 pcs Pepa Raraunga B32521C0225J289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 63V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 40V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Raupapa B32521
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32521C 225J289
B32521C225J289
B32521C225J289-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 2.2µF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression