B32520E6333J189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32520E6333J189
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: B32520E6333J189.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32520E6333J189
Tau Wae B32520E6333J189 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 442209 pcs Pepa Raraunga B32520E6333J189.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Raupapa B32520
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.033µF