B32520C6332K289
EPCOSEPCOS
B32520C6332K289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32520C6332K289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD
Ngā Rauemi: B32520C6332K289.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32520C6332K289
Tau Wae B32520C6332K289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 10% 400VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4673 pcs Pepa Raraunga B32520C6332K289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 200V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Raupapa B32520
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Te kaha 3300pF Nga tono Automotive; EMI, RFI Suppression