B32520C1274K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32520C1274K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: B32520C1274K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32520C1274K000
Tau Wae B32520C1274K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 429478 pcs Pepa Raraunga B32520C1274K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 63V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa B32520 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa B32520C1274K
B32520C1274K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.27µF