B32362A4606J080
EPCOSEPCOS
B32362A4606J080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32362A4606J080
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 60UF 5% 480VAC SCREW
Ngā Rauemi: 1.B32362A4606J080.pdf2.B32362A4606J080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32362A4606J080
Tau Wae B32362A4606J080 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 60UF 5% 480VAC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2700 pcs Pepa Raraunga 1.B32362A4606J080.pdf2.B32362A4606J080.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 480V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.953" Dia (75.00mm) Raupapa B32362
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa B32362A4606J 80
B32362A4606J80
B32362A4606J80-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.378" (35.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 4.606" (117.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 60µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 60µF Nga tono General Purpose