B32361A2506J050
EPCOSEPCOS
B32361A2506J050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32361A2506J050
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 50UF 5% 250VAC SCREW
Ngā Rauemi: 1.B32361A2506J050.pdf2.B32361A2506J050.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32361A2506J050
Tau Wae B32361A2506J050 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 50UF 5% 250VAC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4252 pcs Pepa Raraunga 1.B32361A2506J050.pdf2.B32361A2506J050.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm) Raupapa B32361
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa B32361A2506J 50
B32361A2506J50
B32361A2506J50-ND
Tae Mahi -40°C ~ 70°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 1.378" (35.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.756" (70.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 50µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 50µF Nga tono General Purpose