B32320I2656J011
EPCOSEPCOS
B32320I2656J011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32320I2656J011
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 65UF 5% 350VDC RADIAL
Ngā Rauemi: B32320I2656J011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32320I2656J011
Tau Wae B32320I2656J011 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 65UF 5% 350VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18400 pcs Pepa Raraunga B32320I2656J011.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 350V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Quick Connect, Disconnect
Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm) Raupapa B32320
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 495-76648
B32320I2656J 11
Tae Mahi -25°C ~ 65°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.362" (60.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 65µF Film Capacitor 350V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Te kaha 65µF Nga tono DC Link, DC Filtering