B32022A3563K000
EPCOSEPCOS
B32022A3563K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32022A3563K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 10% 1.5KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32022A3563K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32022A3563K000
Tau Wae B32022A3563K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 10% 1.5KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95836 pcs Pepa Raraunga B32022A3563K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1500V (1.5kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Raupapa B32022
Ratonga Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32022A3563K
B32022A3563K-ND
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 44 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.056µF Nga tono EMI, RFI Suppression