B32021A3332M289
EPCOSEPCOS
B32021A3332M289 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32021A3332M289
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD
Ngā Rauemi: B32021A3332M289.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32021A3332M289
Tau Wae B32021A3332M289 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 20% 1.5KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190124 pcs Pepa Raraunga B32021A3332M289.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1500V (1.5kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±20% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Raupapa B32021
Ratonga Y2 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 495-5036-1
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 3300pF Nga tono EMI, RFI Suppression