B32021A3252K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B32021A3252K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2500PF 10% RADIAL
Ngā Rauemi: B32021A3252K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B32021A3252K000
Tau Wae B32021A3252K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CAP FILM 2500PF 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310334 pcs Pepa Raraunga B32021A3252K000.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi - Raupapa B32021
Ratonga Y2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa B32021A3252K
Tae Mahi -40°C ~ 110°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 43 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2500pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 2500pF Nga tono EMI, RFI Suppression