690-024-694T331
EDAC Inc.EDAC Inc.
EDAC Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 690-024-694T331
Kaihanga / Waitohu: EDAC Inc.
Whakaahuatanga hua USB TYPE C 3.1 FEMALE
Ngā Rauemi: 690-024-694T331.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 690-024-694T331
Tau Wae 690-024-694T331 Kaihanga EDAC Inc.
He Rahinga Kei te wātea 4420 pcs Pepa Raraunga 690-024-694T331.pdf
Putanga - Kua tohua - Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Te whakangungu Shielded
He Tae / Tiaki Mea Steel, Stainless Raupapa 690
Packaging Tray Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Ports 1 Tau o Hoapā 24
Momo Tae Surface Mount, Through Hole Tae Whakatu Vertical
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Nga Takahanga Tae -
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ira Receptacle Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito USB - C USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Through Hole Whakatauranga onamata 1.25A, 5A
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga USB - C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: EDAC Inc.
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 MALE PLUG
I roto i te taonga: 4294 pcs
Tikiake: 690-024-660-432.pdf
RFQ
690-36RED
690-36RED
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GATOR 36"
I roto i te taonga: 21689 pcs
Tikiake: 690-36RED.pdf
RFQ
Kaihanga: EDAC Inc.
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 RT. ANGLE FEMALE
Tikiake: 690-024-631-031.pdf
690-18BLK
690-18BLK
Kaihanga: E-Z-Hook
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO GATOR 18"
Tikiake: 690-18BLK.pdf
Tikiake:
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 RT ANGLE FEMALE H
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: NETWORKING BRACKET POLE MOUNT
Tikiake:
Tikiake: 690-36BLK.pdf
Tikiake: 690-18RED.pdf
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 RT ANGLE FEMALE S
Kaihanga: Laird Technologies
Whakaahuatanga: NETWORKING BRACKET WALL MOUNT
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 FEMALE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel