690-024-294T331
EDAC Inc.EDAC Inc.
EDAC Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 690-024-294T331
Kaihanga / Waitohu: EDAC Inc.
Whakaahuatanga hua USB TYPE C 3.1 FEMALE VERT SMD
Ngā Rauemi: 690-024-294T331.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 690-024-294T331
Tau Wae 690-024-294T331 Kaihanga EDAC Inc.
He Rahinga Kei te wātea 56560 pcs Pepa Raraunga 690-024-294T331.pdf
Putanga - Kua tohua - Whakamutunga Solder
Ngā whakaaturanga USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Te whakangungu Shielded
He Tae / Tiaki Mea Steel, Stainless Raupapa 690
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 151-1601-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Ports 1
Tau o Hoapā 24 Momo Tae Surface Mount, Through Board
Tae Whakatu Vertical Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Takahanga Tae - Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ira Receptacle Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito USB - C USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Receptacle Connector 24 Position Surface Mount, Through Board Whakatauranga onamata 1.25A, 5A
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga USB - C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: EDAC Inc.
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 MALE PLUG GOLD FL
I roto i te taonga: 4409 pcs
Tikiake: 690-024-260-900.pdf
RFQ
Kaihanga: EDAC Inc.
I roto i te taonga: 66677 pcs
Tikiake: 690-024-260-432.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 RT ANGLE FEMALE H
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 FEMALE VERTICAL M
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 MALE PLUG 15 U GO
Whakaahuatanga: USB TYPE C FEMALE TH AND SMT 30
Whakaahuatanga: MICRO USB 3.0 SMD TYPE
Whakaahuatanga: USB TYPE C 3.1 FEMALE
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel