ECS-MPI2520R1-1R0-R
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-MPI2520R1-1R0-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-MPI2520R1-1R0-R
Kaihanga / Waitohu: ECS Inc. International
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ECS-MPI2520R1-1R0-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-MPI2520R1-1R0-R
Tau Wae ECS-MPI2520R1-1R0-R Kaihanga ECS Inc. International
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124443 pcs Pepa Raraunga ECS-MPI2520R1-1R0-R.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ECS-MPI2520
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa XC2416TR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Molded Inductor 3.7A 42 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 42 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.7A I teie nei - Maama 4A