ECS-480-10-37-RWM-TR
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS Inc. International
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-480-10-37-RWM-TR
Kaihanga / Waitohu: ECS Inc. International
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 48MHZ 10PF SMD
Ngā Rauemi: ECS-480-10-37-RWM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-480-10-37-RWM-TR
Tau Wae ECS-480-10-37-RWM-TR Kaihanga ECS Inc. International
Whakaahuatanga CRYSTAL 48MHZ 10PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139221 pcs Pepa Raraunga ECS-480-10-37-RWM-TR.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa ECX-1637 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa XC2548DKR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakanui i te kaha 10pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Te Manawanui Toa ±15ppm
Te Tautanga Mahinga ±15ppm Rautanga 48MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz ±15ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead