ECS-192.0-8-36-RWN-TR
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-192.0-8-36-RWN-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-192.0-8-36-RWN-TR
Kaihanga / Waitohu: ECS Inc. International
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Ngā Rauemi: 1.ECS-192.0-8-36-RWN-TR.pdf2.ECS-192.0-8-36-RWN-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-192.0-8-36-RWN-TR
Tau Wae ECS-192.0-8-36-RWN-TR Kaihanga ECS Inc. International
Whakaahuatanga CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa ECX-2236 Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa XC2276DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakanui i te kaha 8pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Te Manawanui Toa ±15ppm
Te Tautanga Mahinga ±15ppm Rautanga 19.2MHz
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito 19.2MHz ±15ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead