ECS-100AX-080
ECS Inc. InternationalECS Inc. International
ECS-100AX-080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-100AX-080
Kaihanga / Waitohu: ECS Inc. International
Whakaahuatanga hua OSC XO 8.000MHZ TTL PC PIN
Ngā Rauemi: ECS-100AX-080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-100AX-080
Tau Wae ECS-100AX-080 Kaihanga ECS Inc. International
Whakaahuatanga OSC XO 8.000MHZ TTL PC PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64500 pcs Pepa Raraunga ECS-100AX-080.pdf
Tuhinga o mua 5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm) Raupapa ECS-100X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Whakaputa TTL
Ētahi Ingoa ECS100AX080
X944
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.200" (5.08mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±100ppm Rautanga 8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA