52-573.F22A
EAOEAO
52-573.F22A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 52-573.F22A
Kaihanga / Waitohu: EAO
Whakaahuatanga hua SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MAIN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 52-573.F22A
Tau Wae 52-573.F22A Kaihanga EAO
He Rahinga Kei te wātea 1802 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V Momo Standard
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Whakawhiti Mahinga Mom-Off-On
Raupapa 51 Pihanga Whakapae Paepae Circular - 16.20mm Dia
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Panel Mount Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Illuminated
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Selector Switch 3 Position 4PST-2NO/2NC 5A (AC) 250V Panel Mount Te Hoki i muri i te Flange 42.00mm
Whakatauranga onamata 5A (AC) Takahanga 4PST-2NO/2NC
Whakaaetanga CE, CSA, ENEC, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
52-619A
52-619A
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 14PC TOOL ROLL ARM BRANDED
I roto i te taonga: 4426 pcs
Tikiake:
RFQ
52-806
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: WR RAT COMB 12PT 6MM
I roto i te taonga: 3961 pcs
Tikiake:
RFQ
52-571.F22A
52-571.F22A
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MAIN
Tikiake: 52-571.F22A.pdf
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: SOCKET ADAPTER PLCC TO 52PGA
Tikiake: 52-505-110.pdf
52-677
Whakaahuatanga: SET WR COMB MET 9PC SATINN
I roto i te taonga: 418 pcs
Whakaahuatanga: CONN SCKT INSERT PLATE FOR PLCC
Tikiake: 52-537-20.pdf
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: SELECTOR SWITCH 3 POSITIONS MOM
Tikiake: 52-573.022A.pdf
Tikiake: 52-572.F22A.pdf
Whakaahuatanga: CONN SOCKET PLCC ZIF 52POS GOLD
Whakaahuatanga: WR RAT COMB 12PT 7MM
Tikiake: 52-574.022A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel