22-335.311D
EAOEAO
EAO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22-335.311D
Kaihanga / Waitohu: EAO
Whakaahuatanga hua KEYLOCK SWITCH 2 POSITIONS MAIN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22-335.311D
Tau Wae 22-335.311D Kaihanga EAO
Whakaahuatanga KEYLOCK SWITCH 2 POSITIONS MAIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1584 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Keylock Switch Position AC DC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
22-333.511D
22-333.511D
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: KEYLOCK SWITCH 2 POSITIONS MAIN
I roto i te taonga: 1262 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: EAO
I roto i te taonga: 1280 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
Tikiake: 22-3503-30.pdf
Tikiake: 22-3503-31.pdf
Whakaahuatanga: SOCKET ADAPTER SOIC TO 22DIP 0.3
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel