18-032.0052L
EAOEAO
18-032.0052L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 18-032.0052L
Kaihanga / Waitohu: EAO
Whakaahuatanga hua INDICATOR RED D9 WITH SINGLE-LED
Ngā Rauemi: 18-032.0052L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 18-032.0052L
Tau Wae 18-032.0052L Kaihanga EAO
He Rahinga Kei te wātea 14302 pcs Pepa Raraunga 18-032.0052L.pdf
Waimotu - Tae - Tuhinga 24V
Tirohia te Angle - Momo LED
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa 18
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.315" (8.00mm) Ētahi Ingoa 18-032.0052L-ND
Te Whakatauranga a Millicandela - Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top, 9.00mm
Tae Tae Red Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae - Tiaki Ingoa IP40
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Diffused 24V 10mA Round with Flat Top, 9.00mm Solder Lug
I teie nei 10mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: ** DO NOT USE** REPLACED BY INDI
I roto i te taonga: 7580 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Aries Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: DIP CABLE 18POS
I roto i te taonga: 4305 pcs
Tikiake: 18-036-100.pdf
RFQ
Kaihanga: EAO
Whakaahuatanga: INDICATOR WITH 1 CHIP LED, RED S
Tikiake:
Whakaahuatanga: INDICATOR WITH 1 CHIP LED, GREEN
Whakaahuatanga: DIP CABLE M-F 18POS
Tikiake: 18-024-215.pdf
Whakaahuatanga: INDICATOR WITH 1 CHIP LED, YELLO
18-032.0055L
18-032.0055L
Whakaahuatanga: INDICATOR GREEN D9 WITH SINGLE-L
Tikiake: 18-032.0055L.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel