8345-C01A-R0M1-DB1B2B-50A
E-T-AE-T-A
E-T-A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8345-C01A-R0M1-DB1B2B-50A
Kaihanga / Waitohu: E-T-A
Whakaahuatanga hua CIR BRKR THRM 50A
Ngā Rauemi: 1.8345-C01A-R0M1-DB1B2B-50A.pdf2.8345-C01A-R0M1-DB1B2B-50A.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 886 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 886 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8345-C01A-R0M1-DB1B2B-50A
Tau Wae 8345-C01A-R0M1-DB1B2B-50A Kaihanga E-T-A
Whakaahuatanga CIR BRKR THRM 50A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 277V
Raupapa 8345 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 50A Puku Momo Magnetic (Hydraulic Delay)