127-T12-H-059001-30A
E-T-AE-T-A
E-T-A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 127-T12-H-059001-30A
Kaihanga / Waitohu: E-T-A
Whakaahuatanga hua CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC
Ngā Rauemi: 127-T12-H-059001-30A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 127-T12-H-059001-30A
Tau Wae 127-T12-H-059001-30A Kaihanga E-T-A
Whakaahuatanga CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2113 pcs Pepa Raraunga 127-T12-H-059001-30A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Raupapa 127 Tuhinga o mua 1
Momo Tae DIN Rail Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Whakaahuatanga -
Whakatauranga onamata 30A Puku Momo Thermal