TL9000F120QG
E-SwitchE-Switch
TL9000F120QG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL9000F120QG
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: TL9000F120QG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL9000F120QG
Tau Wae TL9000F120QG Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4831 pcs Pepa Raraunga TL9000F120QG.pdf
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahere 1.00mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa TL9000
Packaging Bulk Whakaahuatanga 7.80mm x 7.80mm
Ētahi Ingoa EG4346
TL9000F120Q
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Te Kaha Mahi 120gf Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 5.00mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TL92463
TL92463
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: ULTRALINK WHITE CABLE WLAN 500'
I roto i te taonga: 246 pcs
Tikiake: TL92463.pdf
RFQ
TL90 0.33OZ
TL90 0.33OZ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD THREADLOCKER TL90 0.
I roto i te taonga: 6391 pcs
Tikiake:
RFQ
TL910
TL910
Kaihanga: Fluke Electronics
Whakaahuatanga: TEST LEAD BANANA TO PROBE 39.4"
I roto i te taonga: 1200 pcs
Tikiake: TL910.pdf
TL9210AF180Q
TL9210AF180Q
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tikiake: TL9210AF180Q.pdf
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD THREADLOCKER TL90 1.
Tikiake:
TL9100AF200Q
TL9100AF200Q
Kaihanga: E-Switch
Tikiake: TL9100AF200Q.pdf
TL900
TL900
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: SAFESENSE CAT IV FUSED TEST LEAD
I roto i te taonga: 859 pcs
Tikiake: TL900.pdf
TL90 GRN 8.45OZ
TL90 GRN 8.45OZ
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD THREADLOCKER TL90 GR
I roto i te taonga: 953 pcs
TL9210AF260Q
TL9210AF260Q