TL6200AWF300QG
E-SwitchE-Switch
TL6200AWF300QG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL6200AWF300QG
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
Ngā Rauemi: 1.TL6200AWF300QG.pdf2.TL6200AWF300QG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
1300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL6200AWF300QG
Tau Wae TL6200AWF300QG Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40232 pcs Pepa Raraunga 1.TL6200AWF300QG.pdf2.TL6200AWF300QG.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 1.00mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa TL6200
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 10.10mm x 10.10mm
Ētahi Ingoa EG5062TR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 300gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga White Cap Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 24VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Round Button Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 6.40mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TL6200ABF300QP
TL6200ABF300QP
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V
I roto i te taonga: 32826 pcs
Tikiake: TL6200ABF300QP.pdf
RFQ
TL6210AF200BQ
TL6210AF200BQ
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
I roto i te taonga: 23500 pcs
Tikiake: TL6210AF200BQ.pdf
RFQ
TL62 0.33OZ
TL62 0.33OZ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD THREADLOCKER TL62 0.
Tikiake: TL62 0.33OZ.pdf
TL6210AF200NQ
TL6210AF200NQ
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 12V
Tikiake: TL6210AF200NQ.pdf
TL62 RED 1.69OZ
TL62 RED 1.69OZ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCH-WELD THREADLOCKER TL62 RE
Tikiake: TL62 RED 1.69OZ.pdf
TL62 RED 8.45OZ
TL62 RED 8.45OZ
Tikiake: TL62 RED 8.45OZ.pdf
TL620
TL620
Kaihanga: FLIR
Whakaahuatanga: 60MHZ TO 200MHZ OSCILLOSCOPE PRO