TL3304NF500QG
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TL3304NF500QG
Kaihanga / Waitohu: E-Switch
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Ngā Rauemi: 1.TL3304NF500QG.pdf2.TL3304NF500QG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TL3304NF500QG
Tau Wae TL3304NF500QG Kaihanga E-Switch
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115758 pcs Pepa Raraunga 1.TL3304NF500QG.pdf2.TL3304NF500QG.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.25mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa TL3304
Packaging Tape & Reel (TR) Whakaahuatanga 6.20mm x 6.20mm
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Te Kaha Mahi 500gf
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 100,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 50VDC
Takahanga SPST-NO Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi Rubber
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 2.60mm